Jdi na obsah Jdi na menu
 


                           Hlavní vojáci


Steve R. Hawkins - velitel
Jeho Veličenstvo aneb vy osobně. Kladní hrdina, který vše zvládne na výbornou. Drsná mluva, úspěšně zvládnuté akce a mužstvo stojící za ním. Co víc si můžete přát?


Thomas Bronson - ženista
Chlápek, který se stará o munici a její doplňování v průběhu mise. Stačí jen zavolat a máte zase "plnou". Jelikož jako správný státní zaměstnanec miluje svoji práci, jeho zálibou jsou zbraně a detonace. Jo a taky vás obehrává v kartách. ;-)


Joe Crocker - medik
Vážná a opatrná část týmu. Ono není se čemu divit - doktoři nesmí být příliš ukvapení. Jeho služeb oceníte nesčíslněkrát a v nouzi budete děkovat nebesům, že je Crocker někde poblíž.


C.J. Hornster - kulometčík
Jednoznačně největší opozice v týmu. Hudruje, remcá, nadává na všechno a na všechny, ale v boji je na něj spolehnutí. Zvláště jeho M-60 umí nepřítele umlčet pádnými argumenty.


P.J.Defort - radista
Vaše ústa a ucho a spojení se světem. I přesto, že na zádech neustále nosí bednu s rádiem, není podřadným členem jednotky. Z důvodů neustále se měnící situace se mnohdy stává nejpotřebnějším v týmu.


Le Duy Nhut - stopař
Oxfordskou angličtinu sice nemá, ale domluví se. Navíc se perfektně vyzná v džungli a rozumí  domorodcům. A jeho hlášky ("My muset rychleji střílet. Nepřítel víc.") jsou naprosto kouzelné.